Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Kanaryjskie

Hotel: Corona Roja Apartments

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Region:

Opis oferty:

  Położenie:
Hotel położony blisko centrum turystycznej miejscowości Playa del Ingles, promenady oraz licznych sklepów i centrów handlowych. Przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu. Do lotniska w Las Palmas ok. 30 km.Zakwaterowanie:


Plaża:
Hotel znajduje się ok. 300 m od szerokiej i piaszczystej plaży Inglés (zejście po schodach). Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne ok. 10 Eur/komplet.Stoki:


Do dyspozycji gości:
Recepcja, windy, restauracja bufetowa, restauracja a'la carte (płatna), bary, basen (słodka woda), jacuzzi, taras słoneczny z leżakami, mini market, plac zabaw dla dzieci, pralnia (płatna), wypozyczalnia rowerów i aut, przechowalnia bagażu, Hotel nie zapewnia ręczników basenowych.Pokoje:


Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji lub all inclusive.Program sportowy i animacyjny:
Hotel zapewnia dzienne animacje oraz wieczorne show. Płatny: bilard, tenis ziemny, boisko do piłki nożnej.


Internet:
Wi-Fi bezpłatne w recepcji. W pokojach płatne ok. 20 Eur/tydzień.Kategoria lokalna:
***Strona www:
www.coronaroja.comNaszym zdaniem:
Atrakcyjne cenowo i funkcjonalne zakwaterowanie w Playa del Ingles. Idealna opcja dla wszystkich tych, dla których hotel stanowi bazę wypadową do poznawania wyspy.Opinie klientów:


Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów