Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Kanaryjskie

Hotel: Parque Carolina Apartments

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Region:

Opis oferty:

  Położenie:
Apartamenty położone niewielkiej miejscowości Las Galletas na wybrzeżu Costa del Silencio. Do centrum miejscowości ok. 1,5 km. Przystanek autobusowy około 100 m od apartamentów. Do najbliższego supermarket około 500 m, do restauracji I kafeterii około 1 km. Do lotniska Reina Sofia ok. 18 km.Zakwaterowanie:


Plaża:
Playa Amarilla - niewielka, kamienista, około 500 metrów od hotelu. Playa las Galletas - około 2 km od hotelu, piaszczysto-żwirowa, wulkaniczna (czarny piasek), leżaki i parasole - płatne (ok. 5 EUR/os).Stoki:


Do dyspozycji gości:
Recepcja, patio z basenem (słodka woda, podgrzewany zimą), przy basenie leżaki. Hotel nie zapewnia ręczników basenowych.Pokoje:


Wyżywienie:
We własnym zakresie.Program sportowy i animacyjny:
Hotel nie zapewnia program sportowo - animacyjnego.Internet:
Na terenie całego obiektu (również w pokojach Wi-Fi gratis.Kategoria lokalna:
***Strona www:
www.parque-carolina.comNaszym zdaniem:
Obiekt bardzo skromny z podstawowym wyposażeniem. Polecamy osobom, dla których standard zakwaterowania ma drugorzędne znaczenie, ale za to liczy się cena. Odpowiedni jako baza wypadowa do zwiedzania najpiękniejszych zakątków Teneryfy. W najbliższej okolicy obiektu czeka na Gości przyrodnicza atrakcja - wulkaniczna góra Montana Amarilla, która zachwyca malowniczymi, wyżłobionymi tarasami. Amatorom snorkelingu i nurkowania polecamy eksplorowanie podwodnej części tego wzgórza.Opinie klientów:


Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów